«Өзін-өзі тану» пәні бойынша облыстық олимпиада

 

2019-2020 оқу жылы бойынша «Өзін-өзі тану»  облыстық олимпиаданың қорытындысы

    
        
 

Пәні: өзін-өзі тану

      
 

Сыныбы: 10-11

      
 

Күні: 26.02.2020 ж.

      
        

Олимпиада қатысушысының аты-жөні

Аудан, қала

Балл саны

   

мектеп

I кезең

II кезең

   

1

Қыдырбек Ұлдан

Бестөбек орта мектебі, Кеген ауданы

19

8,3

   

2

Шиярева Наталья

Ю.Гагарин атындағы ДБАГ №8

22

5

   

3

Мұса Лунара

Ш.Уәлиханов атындағы орта мектеп-гимназиясы, Ескелді ауданы

15

4,5

   

4

Сабитов Ясин

Талдықорған дарынды балаларға арналған «Білім-Инновация»

19

8,5

   

5

Болат Альбина

Дарынды балаларға арналған үш тілде оқытатын М.Арын атындағы №24 «Экономика және бизнес» арнаулы лицейі, Талдықорған қаласы

16

8,5

   

6

Ануарбекова Алуа

Дарынды балаларға арналған үш тілде оқытатын Әл-Фараби атындағы арнаулы гимназиясы, Талдықорған қаласы

14

4,5

   

7

Давлетяров Аян

Үлкеншыған орта мектебі, Панфилов ауданы

18

8

   

8

Мерезен Дильназ

№ 5 орта мектеп, Текелі қаласы

20

3,5

   

9

Братущенко Яна

Ескелді ауданы, Н.Алдабергенов атындағы орта мектебі

18

6

   

10

Талғатқызы Ғалия

С.Иманасов атындағы орта мектебі, Алакөл ауданы

16

3,5

   

11

Қасиева Анеля

Мұсабек атындағы орта мектеп, Көксу ауданы

20

6

   

12

Нұрмолда Медеу

Нұрым орта мектебі, Кербұлақ ауданы

18

9

   

13

Кравчук Виктория

Қ. Сәтбаев атындағы орта мектеп, Қарасай ауданы

16

4

   

14

Тыныштық Еркежан

Дарынды балаларға арналған үш тілде оқытатын М.Арын атындағы №24 «Экономика және бизнес» арнаулы лицейі, Талдықорған қаласы

19

5

   

15

Кахарман Аяжан

Әбдігұлов атындағы 34 орта мектеп -гимназиясы, Талғар ауданы

14

6

 

 

 

16

Серікбай Бағдат

Сарыжаз орта мектебі, Райымбек ауданы

19

8

 

 

 

17

Есімбаева Әмина

№ 13 орта мектеп, Қаратал ауданы

13

9

 

 

 

18

Хасанова Софья

Дарынды балаларға арналған үш тілде оқытатын №20 арнаулы лицейі, Талдықорған қаласы

19

9

 

 

 

19

Лабунцова Юлия

Д.Қонаев атындағы орта мектеп, Панфилов ауданы

22

4,5

 

 

 

20

Раисбаева Ақтолқын

№ 40 орта мектеп, Іле ауданы

19

3

 

 

 

21

Жамай Аяулым

А.Саттаров орта мектебі, Еңбекшіқазақ ауданы

17

9

 

 

 

22

Нұрғазы Айдана

Қ.Терібаев атындағы орта мектебі, Ақсу ауданы

15

6,5

 

 

 

23

Ермекова Гулдиана

Қ.Жалайыр атындағы № 6 орта мектеп, Қапшағай қаласы

18

3

 

 

 

24

Постол Вероника

Д.Қонаев атындағы орта мектеп, Кербұлақ ауданы

16

4,5

 

 

 

25

Сакен Мадина

Қарғалы № 3, Жамбыл ауданы

13

6

 

 

 

26

Линьков Артур

№ 4 орта мектеп, Талдықорған қаласы

20

8

   

27

Мырзағали Айым

Шатырбай орта мектебі, Сарқан ауданы

15

7

   
        
 

Облыстық олимпиада кезеңінің қазылар шешімі негізінде жеңімпаздар анықталды:

   
        
 

10 сынып :

      
 

I орын:                    

      
 

1. Сабитов Ясин — Талдықорған дарынды балаларға арналған «Білім-Инновация»

    
 

2.Нұрмолда Медеу — Нұрым орта мектебі, Кербұлақ ауданы

     
        
 

II орын:

      
 

1. Қыдырбек Ұлдан — Бестөбек орта мектебі, Кеген ауданы

     
 

2. Шиярева Наталья — Ю.Гагарин атындағы ДБАГ №8

     
        
 

III орын:

      
 

1.Болат Альбина — Дарынды балаларға арналған үш тілде оқытатын М.Арын атындағы №24 «Экономика және бизнес» арнаулы лицейі, Талдықорған қаласы

 

2.Давлетяров Аян —

Үлкеншыған орта мектебі, Панфилов ауданы

     
 

3.Қасиева Анеля —

Мұсабек атындағы орта мектеп, Көксу ауданы

     
      

 

 

11 сынып :

      
 

I орын:                    

      
 

1. Хасанова Софья —

Дарынды балаларға арналған үш тілде оқытатын №20 арнаулы лицейі, Талдықорған қаласы

 

2.Линьков Артур —

№ 4 орта мектеп, Талдықорған қаласы

     
        
 

II орын:

      
 

1.Серікбай Бағдат —

Сарыжаз орта мектебі, Райымбек ауданы

     
 

2.Лабунцова Юлия

Д.Қонаев атындағы орта мектеп, Панфилов ауданы

     
      

 

 

III орын:

      
 

1.Есімбаева Әмина —

№ 13 орта мектеп, Қаратал ауданы

     
 

2.Жамай Аяулым —

А.Саттаров орта мектебі, Еңбекшіқазақ ауданы

     
 

3.Сакен Мадина —

Қарғалы № 3, Жамбыл ауданы